Anket
Sitemizi nasıl buldunuz?

Hakkımızda

MESUT OTOMASYON;
Mesut Otomasyon olarak her zaman müşterilerimizin taleplerini en iyi derecede karşılamayı kendimize görev bildik ve bu doğrultuda en kaliteli hizmeti en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz…


KURULUŞ
2001 yılında kurulan Mesut Otomasyon; elektrik, elektronik ve otomasyon alanında hizmet vermek amacıyla tecrübeli ekibi ile birlikte sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır. Sahip olduğumuz tecrübe, bilgi birikimi ve gelişmiş altyapımız ile üretim, ithalat ve ihracat yapmakta olan firmamız hizmet sahasını her geçen gün genişletmektedir. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında teknik destekte yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


KALİTE STANDARTIMIZ.
Mesut Otomasyon da kalitenin ve uzun ömürlülüğün çok önemi vardır. Siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarladığımız, yazılımını yaptığımız ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutar ve dayanıklılık süresini de kalitesine dayanarak artırmış oluruz. Ana Distribütörlüklerimizin arasında; Servo motor ve sürücüleri, PLC, Power supply, Termik röleleri, Sigortaları, Kompakt şalterleri, Butonlar, Motor koruma şalterleri, Kontaktörler mevcuttur . 

websitepaketi